, ,

Ručka zadnjih desnih vrata za Citroën C5 I/II 9631830977 9644270177 EYPC

 24,00

Dio za Citroën PSA 9631830977 9644270177 9101S8 EYPC

Dostupnost: 5 na zalihi

- +
SKU: 6051-H10_K18a Kategorije: , , Oznake: , ,

Opis proizvoda

Kvaka zadnjih desnih vrata za modele CITROËN C5 I i II izrađena u originalnoj boji EYP – Sivi Fulminator lak, namijenjena je za stranu vozila s desne strane, tj. vrata za suvozača.

Nudimo kvalitetnu kvaku za desna zadnja vrata koja je idealan izbor za zamjenu oštećene ili neispravne kvake. Proizvod osigurava pouzdanu funkcionalnost i estetski izvrsni izgled vrata, što je važno kako za profesionalne automehaničare tako i za entuzijaste koji sami popravljaju svoja vozila.

Tehničke informacije

  • Proizvođač: PSA CITROËN PEUGEOT
  • Model: Citroën C5 I i II
  • Šifre proizvoda: 9631830977, 9644270177, 9101S8, EYPC
  • Boja: EYP – Sivi Fulminator

Ova kvaka izrađena je od visokokvalitetnih materijala, što jamči dugotrajnu otpornost na svakodnevno korištenje i stabilnost. Ugradnja je jednostavna i ne zahtijeva specijalizirani alat, što omogućava brzu i bezproblemnu zamjenu u radionicama ili kod kuće.

Citroën C5 poznat je po svojoj pouzdanosti, a s ovom kvalitetnom kvakom možete lako održavati funkcionalnost i izgled vašeg automobila bez potrebe za skupim popravcima. Ovaj dio je idealan za sve koji traže pouzdano i ekonomično rješenje za vraćanje izvornog stanja vrata.

Težina 0,5 kg

Ako u opisu nije drugačije navedeno, sve fotografije su ilustrativne.

Zadržavamo pravo zamijeniti naručenu referencu zamjenskom referencom prema proizvođaču.

Dijelovi potječu iz havariranih vozila, pažljivo su provjereni i za njih pružamo jamstvo funkcionalnosti u trajanju od 12 mjeseci.

Shopping Cart
Scroll to Top