, , ,

Ručica vrata vozača Citroën 9101HR

 42,00

Pas Citroën Peugeot 9101HR KCHC

Dostupnost: 1 na zalihi

SKU: 8479-M23_K16 Kategorije: , , , Oznaka:

Opis proizvoda

Ova kvaka prednjih lijevih vrata namijenjena je za modele Citroën C5 X7 i C4 Picasso proizvedene od 2008. godine. Kvaka je s prednje lijeve strane, boja KCH – LAK MATIVOIRE (mat bijela), pruža funkcionalnost i estetski izgled usklađen s vašim vozilom.

Ako tražite pouzdan rezervni dio za održavanje ili popravak svog Citroëna, ovaj proizvod je idealan izbor. Posebno je pogodan kako za profesionalne automehaničare, tako i za one koji sami popravljaju svoje vozilo kod kuće, zbog jednostavne ugradnje i savršenog pristajanja.

Tehničke informacije

  • Proizvođač: Citroën
  • Model: Citroën C4 Picasso | Citroën C5 X7
  • Šifre proizvoda: 9101HR KCHC
  • Dodatni brojevi: MATIVOIRE

Kvaka se jednostavno montira i dizajnirana je tako da osigurava optimalnu funkcionalnost i sigurnost vašeg vozila. Zamjena ove kvake vrata može znatno produžiti vijek trajanja vašeg automobila i održati njegov prvoklasni izgled.

Ne čekajte dok postojeći dio ne zakaže – zamijenite istrošene ili oštećene dijelove pravovremeno. Ovaj proizvod možete nabaviti po prihvatljivoj cijeni, s mogućnošću dostave direktno do vaše adrese. Održavajte svoje vozilo u vrhunskom stanju uz kvalitetne autodijelove koji jamče pouzdan i siguran rad vašeg automobila.

Težina 0,4 kg

Ako u opisu nije drugačije navedeno, sve fotografije su ilustrativne.

Zadržavamo pravo zamijeniti naručenu referencu zamjenskom referencom prema proizvođaču.

Dijelovi potječu iz havariranih vozila, pažljivo su provjereni i za njih pružamo jamstvo funkcionalnosti u trajanju od 12 mjeseci.

Shopping Cart
Scroll to Top